Kolej na Podróż

Kontakt

W sprawach dotyczących bloga możesz skontaktować się ze mną używając formularza kontaktowego.

Współpraca z podmiotami zewnętrznymi:

– nie jeżdżę na wycieczki prasowe, na których blogerzy prowadzeni są za rączkę. Lubię odkrywać samodzielnie. Jeśli chcecie mnie zaprosić do jakiegoś miasta lub regionu, dajcie mi wolną rękę. W zamian mogę zaoferować rzetelny, stonowany artykuł z informacją, iż powstał we współpracy z instytucją zapraszającą. Nie wychwalam miast za pieniądze ani nie ukrywam ewentualnej współpracy. Nie jesteś pewien, czy miasto mi się spodoba – nie ryzykuj. Weź pod uwagę, iż jest to blog poświęcony głównie podróżowaniu koleją. Chętnie napiszę na przykład przewodnik po mieście lub regionie dla osób na diecie bezglutenowej.

– nie publikuję artykułów sponsorowanych. Rzetelny test usług – tak, kryptoreklama nie. Jeśli boisz się krytyki, nie trać czasu.

Informacja turystyczna:

– nie udzielam informacji turystycznej, nie mam na to czasu.

– błagam, nie zasypujcie mnie pytaniami o podróż z rowerem w konkretnym pociągu, psem lub zestawienie wagonów. O takie sprawy najlepiej pytać e-mailem koleje w danym kraju, a zestawienia publikowane są na stronie www.vagonweb.cz/razeni/.

We wrześniu i w październiku mogą odpowiadać na maile z kilkudniowym opóźnieniem. Podczas podróży nie mam dostępu do internetu.

 

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*.

Dane nadawcy
Wiadomość
Potwierdzenie
.

%d bloggers like this: