Kolej na Podróż

Kontakt

W sprawach dotyczących bloga możesz skontaktować się ze mną używając formularza kontaktowego:

Uwagi:

nie udzielam informacji turystycznej – nie mam na to czasu.
nie jestem psychiatrą –  darujcie sobie maile z wyzwiskami, bo i tak ich nie czytam.

Współpraca:

Jeżeli ktoś chciałby mi ułatwić napisanie artykułu o konkretnym regionie, chętnie przyjmę karty podarunkowe/vouchery na bilety lub noclegi blisko dworców. Ze względu na konieczność częstych badań nie mogę planować podróży z wyprzedzeniem, więc dzięki voucherom miałbym dowolność w wyborze terminu.  Podróżuję w zasadzie od połowy marca do grudnia.  W 2017 roku planuję zwiedzić kraje bałtyckie, Niemcy (Dolna Saksonia), Ukrainę i Węgry.

Moje główne obszary zainteresowań to: kraje Grupy Wyszehradzkiej, kraje bałtyckie, Niemcy, Białoruś i Ukraina. Lubię też mniejsze, urokliwe miasteczka. Piszę głównie o atrakcjach kolejowych, chętnie przetestowałbym usługi przewoźników i obiekty noclegowe.

Co ułatwiłoby mi pracę: karta podarunkowa kolei czeskich, karta podarunkowa kolei słowackich, karta podarunkowa kolei węgierskich, przykładowy voucher na nocleg (tylko jako przykład).

Nie uczestniczę w podróżach studyjnych – potrafię pracować z mapą, wyszukiwać piękne miasteczka i planować podróż. Stawiam na rzetelność, preferuję małe miasta i mniejsze kraje. Nie interesuje mnie współpraca z instytucjami poszukującymi blogerów-celebrytów wychwalających wszystko za pieniądze i nastawionymi na natychmiastowy rozgłos lub prymitywną manipulację.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*.

Dane nadawcy
Wiadomość
Potwierdzenie
.