Kolej na Podróż

Kontakt

W sprawach dotyczących bloga możesz skontaktować się ze mną przez poniższy formularz kontaktowy.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli:

  • zauważyłeś błąd w artykule – nie jestem doskonały, nie jestem też w stanie na bieżąco aktualizować wszystkich artykułów, więc chętnie poprawię błąd. Postaraj się jednak pisać bez używania wulgaryzmów.
  • chcesz mi pomóc uzupełnić informacje w artykułach o kolejach – sam nie podróżuję, dlatego byłbym wdzięczny za krótkie relacje z informacjami praktycznymi, szczególnie z egzotycznych krajów.
  • masz sugestie na temat prowadzenia bloga
  • z różnych innych powodów.

Jeżeli chcesz mnie wspomóc, możesz po prostu podlinkować blog na swojej stronie. Pozwoli mi to na jakiś czas walczyć z koncernami o pozycję w wyszukiwarkach.

Niestety, nie jestem w stanie udzielać informacji turystycznej z dwóch powodów: nie mam czasu – w sezonie dostaję po kilkadziesiąt zapytań dziennie, a po drugie nie podróżuję – pamiętaj, że tworzę ten blog za darmo, więc nie mam pieniędzy na podróże, a tym samym nie mogę poradzić w sprawach typu warunki podróżowania, tłok, bezpieczeństwo i tym podobne. Nie jestem też w stanie śledzić na bieżąco regulaminów, cenników oraz rozkładów jazdy wszystkich kolei świata.

Nie prowadzę również sprzedaży biletów.

Nie interesują mnie oferty tanich dostaw prądu, kampanii marketingowych itp.

Jeśli chodzi o współpracę, nie przewiduję współpracy na zasadach obowiązujących w polskiej blogosferze. Na wiarygodność bloga pracowałem od 2012 roku, dlatego nie zamierzam tego zmarnować wychwalając pod niebiosa zwiedzone miejsca i obiekty noclegowe za pieniądze lub darmowy nocleg. Prowadzenie za rączkę, zachwycanie się wyreżyserowanymi spotkaniami i sytuacjami – to nie dla mnie; lubię samodzielnie odkrywać nowe miejsca.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*.

Dane nadawcy
Wiadomość
Potwierdzenie
.

%d bloggers like this: