Kolej na Podróż

Bilet Turystyczny w okresie noworocznym

Przewozy Regionalne poinformowały o wydłużeniu ważności Biletu Turystycznego w okresie noworocznym. Bilet będzie ważny od godziny 18:00 31 grudnia 2014 roku do godziny 06:00 5 stycznia 2015 roku.

 

Jak dobrze zaplanujecie podróż, możecie dojechać na Sylwestra w którymś z największych polskich miast, np. z Katowic możliwe jest dotarcie na zabawę sylwestrową w Krakowie i we Wrocławiu (być może pojadę), a z Krakowa dojedziemy do Rzeszowa kilka minut przed północą.

 

Na zwiedzanie miast jest sporo czasu – 1,2,3 i 4 stycznia. Problemem będą noclegi – do 2 stycznia zamknięte są chyba wszystkie schroniska młodzieżowe, pozostaje jedynie nocleg na dworcach kolejowych, bowiem Przewozy Regionalne nie uruchamiają nocnych pociągów.

 

Bilet Turystyczny jest dostępny w dwóch wersjach:

w cenie 45,00 zł – ważny wyłącznie w pociągach REGIO oraz osobowych Arriva RP, KD, KŚ, KW i ŁKA;

w cenie 79,00 zł – ważny we wszystkich pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne, w autobusach interREGIO Bus oraz w pociągach osobowych Arriva RP, KD, KŚ, KW i ŁKA.

 

Mini bilet turystyczny to oferta dla osób podróżujących wyłącznie pociągami Przewozów Regionalnych, za to za jeszcze korzystniejszą cenę.

w cenie 39,00 zł – ważny wyłącznie w pociągach REGIO;

w cenie 69,00 zł – ważny we wszystkich pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne oraz w autobusach interREGIO Bus.

(źródło cen: www.przewozyregionalne.pl)

%d bloggers like this: