Kolej na Podróż

Majówka z Polregio – 10 dni podróży za grosze

Polregio (Przewozy Regionalne) na Majówkę 2018 przygotowały ofertę specjalną pod nazwą „Majówka z Polregio”. Za tą nazwą kryje się bilet sieciowy uprawniający do odbycia nieograniczonej liczby podróży pociągami REGIO i InterREGIO uruchamianymi przez Polregio od  27 kwietnia (od godz. 18:00) do 7 maja (do godz. 6:00) 2018 r.

Majówka z Polregio – cena biletu:

Bilet Majówka z Polregio sprzedawany jest w dwóch wariantach:

  • dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia oraz osób, które ukończyły 60 rok życia za 49 złotych
  • dla wszystkich pozostałych osób za 83 złote

Jest to bilet imienny, ważny wyłącznie z dowodem tożsamości. Sprzedaż biletu rozpocznie się 20 kwietnia.

Bilety sprzedawane będą w kasach, przez Internet (polregio.pl, biletyregionalne.pl  oraz e-podroznik.pl), w aplikacji SkyCash, a także w salonach prasowych sieci kolporter.

Przewozy Regionalne w długi weekend majowy wydłużą ważność Biletu Turystycznego. Bilet ten będzie ważny od godziny…

Posted by Kolej na Podróż on Friday, 12 April 2019


Komentarz

Bilet Majówka z Polregio na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo atrakcyjną ofertą – można podróżować po Polsce przez 10 dni za 49 złotych lub 83 złote. Jednak należy wziąć pod uwagę, że pociągi Polregio na wielu trasach zostały wyparte przez koleje samorządowe, w pociągach których bilet nie jest honorowany, a więc nie będziemy mogli skorzystać z wielu pociągów i przy dłuższych podróżach na niektórych odcinkach konieczne będzie wykupienie biletów innych przewoźników, co znacznie podniesie koszty podróży.

Polregio nie uruchamia także pociągów nocnych.

Bilet ten jest natomiast świetną propozycją dla osób chcących pozwiedzać na przykład województwo pomorskie, zachodniopomorskie, czy warmińsko-mazurskie i podlaskie.

Zapraszamy do lektury naszych wpisów z miast, do których dojedziemy pociągami Polregio podczas Majówki, na przykład: Bydgoszcz, Elbląg, Głogówek, Malbork, Nysa, Olsztyn, OpoleOświęcimPrudnik, Tczew.

Zapraszam do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnisz ten post znajomym lub dodasz odnośnik do mojego bloga 🙂

Polregio Kraków - Oświęcim

Pociąg REGIO Kraków – Oświęcim na dworcu w Oświęcimiu

%d bloggers like this: