Kolej na Podróż

Kontakt

W sprawach dotyczących bloga możesz skontaktować się ze mną przez poniższy formularz kontaktowy.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli:

  • zauważyłeś błąd w artykule – nie jestem doskonały, nie jestem też w stanie na bieżąco aktualizować wszystkich artykułów, więc chętnie poprawię błąd. Postaraj się jednak pisać bez używania wulgaryzmów.
  • chcesz mi pomóc uzupełnić informacje w artykułach o kolejach – sam nie podróżuję, dlatego byłbym wdzięczny za krótkie relacje z informacjami praktycznymi, szczególnie z egzotycznych krajów.
  • masz sugestie na temat prowadzenia bloga
  • z różnych innych powodów.

Jeżeli chcesz mnie wspomóc, możesz po prostu podlinkować blog na swojej stronie. Pozwoli mi to na jakiś czas walczyć z koncernami o pozycję w wyszukiwarkach.

Niestety, nie jestem w stanie udzielać informacji turystycznej z dwóch powodów: nie mam czasu – w sezonie dostaję po kilkadziesiąt zapytań dziennie, a po drugie nie podróżuję – pamiętaj, że tworzę ten blog na zasadzie wolontariatu, więc nie mam pieniędzy na podróże, a tym samym nie mogę poradzić w sprawach typu warunki podróżowania, tłok, bezpieczeństwo, płatności i tym podobne. Nie jestem też w stanie śledzić na bieżąco regulaminów, cenników oraz rozkładów jazdy wszystkich kolei świata.

Nie prowadzę również sprzedaży biletów.

Nie interesują mnie oferty tanich dostaw prądu, kampanii marketingowych, zatrudniania Ukraińców, kupowania artykułów od copywriterów itp.

Jeśli chodzi o współpracę, nie przewiduję współpracy na zasadach obowiązujących w polskiej blogosferze. Na wiarygodność bloga pracowałem od 2012 roku, dlatego nie zamierzam tego zmarnować wychwalając pod niebiosa zwiedzone miejsca i obiekty noclegowe za pieniądze lub darmowy nocleg. Prowadzenie za rączkę, zachwycanie się wyreżyserowanymi spotkaniami i sytuacjami – to nie dla mnie; lubię samodzielnie odkrywać nowe miejsca.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*.

Dane nadawcy
Wiadomość
Potwierdzenie
.

%d bloggers like this: