Kolej na Podróż

Reaktywacja bloga

Przez sześć miesięcy od zakończenia prac nad tym blogiem próbowałem znaleźć kupca na domenę oraz wkomponować informacje na stronie „Świat Podróży Kolejowych”. Niestety, nie udało się. Na stronie z poradnikami trudno w jakimś widocznym miejscu publikować informacje o najnowszych wydarzeniach, testy usług i tym podobne rzeczy.

Dzięki pieniądzom zaoszczędzonym na niezrealizowanych planach podróżniczych w 2016 roku, zebrałem kwotę wystarczającą do utrzymania bloga do połowy 2018 roku.

Blok „Kolej na Podróż” będzie miał inny charakter niż do tej pory – poza nielicznymi wyjątkami nie będzie opisów dworców, przeważać będą informacje o zmianach w siatce połączeń oraz artykuły o promocjach. Dodam także recenzje artykułów spożywczych ze sklepów z żywnością z egzotycznych krajów – dla podróżnika przydatna rzecz.

Nie zamierzam inwestować w rozwój bloga, dlatego artykuły będą pojawiały się nieregularnie. Nie liczę na współpracę z podmiotami zewnętrznymi – piszę obiektywne recenzje, a setki innych blogerów zachwalają wszystko za pieniądze, więc wiadomo, że nie ma szans.

Zapraszam do lektury co jakiś czas.

%d bloggers like this: