Kolej na Podróż

Konkurs Przewozów Regionalnych

Przewozy Regionalne ogłosiły kolejny konkurs fotograficzny pod nazwą „Złap Tygrysa” . Zadaniem uczestników będzie tym razem sfotografowanie zmodernizowanych pociągów EN57AL, znanych pod nazwą „Tygrys”.

Pociągi już kursują lub będą kursowały od 13 grudnia 2015 roku na trasach Poznań – Ostrów Wielkopolski – Łódź Kaliska oraz Poznań – Piła – Kołobrzeg.

Prace można nadsyłać od 11 grudnia 2015 roku do 6 stycznia 2016 roku w wiadomości prywatnej z fanpage’a Przewozów Regionalnych na Facebooku. Zaakceptowane prace zostaną umieszczone w albumie na fanpage’u do 7 stycznia do godziny 11:00. Przez następne dni – do 10 stycznia 2016 r. do godziny 10:00 –  będzie trwało głosowanie internautów na najlepsze zdjęcie.

Komisja konkursowa dokona wyboru najlepszego zdjęcia spośród sześciu prac, które uzyskały największą liczbę głosów (polubień) w trakcie głosowania internautów.

Wyniki zostaną ogłoszone 12.1.2016 r. na fanpage’u Przewozów Regionalnych oraz na stronie internetowej przewoźnika.

Nagrody są atrakcyjne. Zwycięzca otrzyma smartfon One Plus 2 z obudową oraz zestaw gadżetów Przewozów Regionalnych. Autorzy pozostałych 5 zdjęć z największą liczbą głosów internautów zostaną nagrodzeni półroczną REGIOKartą oraz zestawem gadżetów Przewozów Regionalnych (plecak, kubek, koszulka, breloczek odblaskowy, długopis, piłeczka antystresowa).

Co ważne, w regulaminie konkursu nie ma słowa o zrzeczeniu się praw autorskich do pracy na rzecz organizatora, co było normą w konkursach organizowanych przez Przewozy Regionalne. Praca musi być pracą autorską, zdjęcie nie może być fotomontażem, nie dopuszcza się też prac przetwarzanych elektronicznie, czyli retuszowanych.

Regulamin konkursu: https://www.przewozyregionalne.pl/sites/default/files/pliki/18748/regulamin-konkursu-zlap-tygrysa.pdf

Konkurs "Złap Tygrysa"

Plakat konkursu „Złap Tygrysa” (mat. prasowe Przewozów Regionalnych)

 

 

%d bloggers like this: