Kolej na Podróż

Książka w podróży – promocja PKP Intercity

Jedną z najlepszych ubiegłorocznych promocji PKP Intercity jest projekt „Książka w Podróży”, zorganizowany wspólnie z firmą Matras. Dzięki współpracy tych firm posiadacze biletów na przejazd pociągami PKP Intercity mogą nabyć w księgarniach Matras wybraną przez siebie książkę ze zniżką 25%. Promocja trwa do 31 marca 2016 roku do godziny 24:00, ale obejmuje bilety PKP IC obejmujące termin od 22.08.2015 r. do 28 lutego 2016 r.

Co ważne, książki ze zniżką mogą zakupić również posiadacze Biletów Weekendowych i Biletów Weekendowych MAX PKP Intercity.

Zniżkę można zrealizować bezpośrednio w księgarni lub w sklepie internetowym na stronie www.matras.pl. Zniżka nie jest jednak naliczana od cen promocyjnych na stronie internetowej, a takich jest sporo, nie łączy się też z innymi promocjami sieci Matras. Podczas zakupów w pole kupon rabatowy należy wpisać numer biletu PKP Intercity. Promocja nie dotyczy podręczników.

Osobiście skorzystałem ze zniżki w księgarni w Galerii Katowickiej. Nie było żadnego problemu, wystarczyło pokazać bilet. Polecam kupno przewodnika „Kolej na Polskę”, którego recenzję znajdziecie na blogu.

Promocje typu „Książka w Podróży” są czymś normalnym w krajach Europy Zachodniej i Europy Środkowej, dobrze więc się dzieje, że PKP Intercity powoli zaczyna dostrzegać potencjał takiej współpracy.

Regulamin promocji: Regulamin akcji

%d bloggers like this: