Kolej na Podróż

Gdańsk – weekend za pół ceny

Weekend za pół ceny to nazwa coraz popularniejszych akcji organizowanych przez największe miasta. Pojawiają się już zapowiedzi tegorocznych imprez w Polsce, o czym będę na bieżąco informował na blogu.

Weekend za pół ceny w Gdańsku odbędzie się w tym roku w dniach 23-24 kwietnia. Hasłem gdańskiej imprezy jest „Rozsmakuj się w Metropolii”. W ubiegłych latach „Weekend za pół ceny” obejmował przede wszystkim lokale gastronomiczne w Trójmieście i okolicach, w tym roku organizatorzy przyjmują zgłoszenia także od obiektów noclegowych, muzeów, salonów masażu itp.

Jak sama nazwa wskazuje, „Weekend za pół ceny” polega na obniżeniu wybranych cen i usług o 50%. Imprezy cieszą się dużym powodzeniem wśród turystów, dla firm udzielających zniżek może to być okazja do zainteresowania swoimi usługami szerszego grona potencjalnych klientów.

Obecnie lista partnerów programu jest bardzo skromna, ale ostateczna lista będzie znana dopiero po 18 marca. W ubiegłym roku lista obiektów noclegowych była bardzo skromna – zaledwie 3 obiekty. W tym samym terminie akcja „Weekend za pół ceny” odbywa się w niedalekim Pucku, ale na podstawie aktualnych danych nie potrafię powiedzieć, czy to część tej samej akcji.

Oficjalna strona akcji: https://www.gdansk.pl/urzad/rozsmakujsie

Logo akcji

Logo akcji

%d bloggers like this: