Kolej na Podróż

Toruń za pół ceny

Kilka dni temu informowałem o weekendowej akcji „Gdańsk za pół ceny”, dziś znalazłem informację o takiej samej akcji w Toruniu. Weekend za pół ceny w Toruniu odbędzie się 23-24 kwietnia 2016 roku, czyli w tym samym czasie, co w Gdańsku.

W ubiegłych latach akcja „Toruń za pół ceny” cieszyła się ogromnym powodzeniem, a lista lokali i obiektów noclegowych uczestniczących w imprezie była bardzo duża na tle innych polskich miast. W tym roku lista na razie wygląda skromnie, ale do końca zapisów pozostało jeszcze trochę czasu.

Z rezerwacjami w obiektach noclegowych należy się pospieszyć, Toruń należy do najpiękniejszych polskich miast i pula pokoi dla uczestników akcji „Toruń za pół ceny” rozejdzie się bardzo szybko.

Ci, którzy nie załapią się na wiosenną edycję, nie powinni się martwić. W ubiegłym roku akcja „Toruń za pół ceny” odbywała się dwa razy – wiosną i wczesną jesienią (koniec września), być może również będzie tak w tym roku.

Toruń to jedno z moich ulubionych polskich miast i w tym roku zamierzam zatrzymać się tam na kilka dni, niekoniecznie w ramach akcji „Toruń za pół ceny”.

O weekendach za pół ceny w innych polskich miastach będę informował na bieżąco.

Toruń za pół ceny – strona oficjalna: https://torun-za-pol-ceny.pl/
Toruń za pół ceny – druga strona z listą partnerów: https://btcm.torun.pl/?cat=16

Toruń

Toruń – panorama centrum miasta

 

 

 

%d bloggers like this: